Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Buczynka – Oferty sprzedaży i najmu domów na Dolnym Śląsku

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Rudno

Rudno(Buczynka + 22 km)

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna tylko W naszym biurze! dom wolnostojący/bliskość lasów promocja do końca kwietnia obniżona cena! Do

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rudno

Rudno(Buczynka + 22 km)

730 000 zł109,83 m² 6 646,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy Państwu na sprzedaż pięknie wykończony, duży dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Brunów

Brunów(Buczynka + 18 km)

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 900 m²

Na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi w świetnej lokalizacji niedaleko Lubina. Dom usytuowany na działce 99 arów. Działka budowlana, po zakupie możliwość podzielenia działki na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ścinawa

Ścinawa(Buczynka + 18 km)

789 000 zł118 m² 6 686,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

DO sprzedaży dom z zabudowaniami gospodarczymi (warsztatem spawalniczym, dwoma garażami i wiatą, przestronną stodołą do adaptacji, pomieszczeniem gospodarczym) w Centrum Ścinawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Kunice(Buczynka + 9 km)

2 000 000 zł774,96 m² 2 580,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:2 949 m²

Do sprzedaży dom położony w Kunicach blisko jeziora. Przy domu znajduje się funkcjonująca sala weselna z zapleczem gastronomicznym, sala treningowo-szkoleniowa fitness. Na piętrze sala.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Janowska

Tarninów,Legnica(Buczynka + 13 km)

989 000 zł200 m² 4 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Legnica, dom wolnostojący 200 m2, sprzedam 989 000 zł. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 200 m , położony na działce o powierzchni 420 m w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jędrzychów

Jędrzychów(Buczynka + 23 km)

970 000 zł200 m² 4 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący w Jędrzychowie- powiat polkowicki, gmina Polkowice (3 km za Sobinem). Dom wybudowany w 2024 w stanie deweloperskim!- sprzedaż już z odbiorami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Spalona

Spalona(Buczynka + 7 km)

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:512 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący o powierzchni 100 m2, położony na działce o powierzchni około 512 m2. Cena: 1 220 000pln (do negocjacji) gdzie znajduje się nieruchomość? Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lasowice

Lasowice(Buczynka + 18 km)

199 000 zł200 m² 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 789 m²

Dom wolnostojący, lasowice, gmina ruja, duża działka, sprzedaż wgn Nieruchomości prezentuje na sprzedaż, wolnostojący dom z zabudowaniami gospodarczymi położony na dużej niemal 38 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dobrzejów(Buczynka + 8 km)

799 000 zł200,30 m² 3 989,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 919 m²

Na sprzedaż: dom na wsi o powierzchni 200 m , 4 km od Legnicy Oferuję na sprzedaż przestronny, dom na wsi z zabudowaniami gospodarczymi zaledwie 4 km od granicy miasta Legnicy. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Buczynka

Buczynka,dolnośląskie

136 000 zł127 m² 1 073,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 830 m²

Dom poniemiecki o pow. użytkowej 115,64m 2 posadowiony na 28,3 arowej działce w miejscowości Buczynka pod Lubinem. Charakterystyka domu: parter: kuchnia z jadalnią, 3 pokoje sypialniane,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.